ГАЛИЧИНА.

    Галичина – це історична назва одного із етнічних регіонів, що простягаються на північ від Карпатських гір, у басейні річок: Дністра, Західного Бугу, Сяну. Це територія Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської ( крім північної частини) областей України, а також ряду воєводств сусідньої Польщі.

   Ці землі отримали назву від древнього міста Галич, що на Івано-Франківщині, перша згадка про яке датується 898 роком.

   У 12-13 століттях м. Галич був столицею могутнього Галицько-Волинського князівства. У 14 ст. розпочинається боротьба за Галицький регіон між Польщею, Угорщиною та Литвою. Протягом віків його землі передавались від Польщі до Австро-Угорщини, то знову до Польщі. Кожна із цих європейських держав залишала свій слід у культурі, мистецтві та архітектурі Галичини. Можливо тому у цьому краї залишилось так багато замків та палаців, які своєю величчю та красою, могутньою історією та неймовірними легендами приваблюють до себе відвідувачів.

   Зануртесь в історію цього мальовничого краю, пориньте у його безмежну красу природи, архітектури, побуту. Дізнайтесь про потаємні куточки життя князів, королів із легенд, що витонченим мереживом огорнули кожен палац, замок, фортецю…


                                         

 

  Тернопіль – Почаїв - замки Львівщини.

1-й день.

Зустріч на вокзалі м. Тернопіль. Переїзд в м. Почаїв.

Екскурсія по Почаївській Свято-Успенській лаврі.

Обід. Поселення.

Екскурсія:

* Свято-Духівський скит,

* монастирське кладовище ( могилка пр. Амфілохія Почаївського),

* джерело Святої Анни,

*жіночий Богоявленський монастир в м.Кременці .

Вечеря.

2-й день.

Поклоніння Лаврським святиням. Рання Літургія.

Сніданок.

Екскурсія „ Золота підкова Лева ”: Олеський замок, Підгорецький замок, смт. Підкамінь: Домініканський монастир, скелястий велетень (16-ти метровий кам’яний останець).

Переїзд в м.Тернопіль.

У програмі можливі зміни.